Otázky a odpovědi

Často kladené otázky

Minisklad si pronajmete přes náš web přes náš rezervační portál. Zde si vyberete velikost jednotky, vyplníte vaše informace a nahrajete potřebné dokumenty (občanský průkaz/pas) a také si vyberete váš přístupový kód do areálu. Platba probíhá platební kartou přes platební bránu. Poté vám pošleme email s potvrzením a informacemi, kdy bude vaše jednotka připravena k nastěhování.

Nájem se automaticky prodlužuje vždy o měsíc. Výpovědní lhůta je 14 dnů přes začátkem dalšího nájmu, stačí nám dát vědět emailem, telefonicky nebo přes Klientský portál.

Není problém, můžete si pronajmout sklad do 5ti minut a mít okamžitý přístup.

 1. Jděte na rezervační portál, vyberte si jednotku a dnešní datum, vyplňte fakturační a platební informace.
 2. Po zaplacení Vám ihned přijdou dva emaily ohledně Vaší jednotky a areálu, a v tom okamžiku máte přístup s Vaším kódem na bránu.
 3. Pokud jste si i objednali zámek, tak nám zavolejte a dáme Vám info kde si ho v areálu Super Storage vyzvednout.

 

Při vyplňování údajů u pronájmu si vyberete vlastní přístupový kód. Tento kód vám umožní vstup do areálu (i výstup) přes klávesnici u brány do areálu – stačí vyťukat váš kód. Přes den, v noci, po celý rok. V areálu si najdete číslo vašeho kontejneru a po uložení nebo vyzvednutí vašich věcí si kontejner zamknete vlastním visacím zámkem a to podle instrukcí, které vám při pronájmu pošleme.

Potřebujete:

 • Funkční platební kartu s možností platby přes internet
 • Zvolit vlastní kód pro vstup do areálu
 • Platný občanský průkaz nebo cestovní pas. U firmy je to rovněž doklad zástupce firmy podle OR. Tyto dokumenty jsou pouze pro účely nájmu podle VOP.
 • Vlastní visací zámek z kalené oceli s odolností HARDENED.

Můžete si u nás koupit kvalitní, počasí vzdorný zámek, stačí si vybrat při pronájmu v rezervačním systému..

Potřebujete:

 • Funkční platební kartu s možností platby přes internet
 • Zvolit vlastní kód pro vstup do areálu
 • Platný občanský průkaz nebo cestovní pas. U firmy je to rovněž doklad zástupce firmy podle OR. Tyto dokumenty jsou pouze pro účely nájmu podle VOP.
 • Vlastní visací zámek z kalené oceli s odolností HARDENED.

Můžete si u nás koupit kvalitní, počasí vzdorný zámek, stačí si vybrat při pronájmu v rezervačním systému..

a) U zlevněných jednotek je v některých případech rezervace možná přes telefon nebo emailem. V rezervačním portálu nemusí být k dispozici. Minisklad budete mít k dispozici až po uhrazení tohoto nájmu přes platební kartu.

b) V případě měsíčního nájmu – minisklad můžete pronajmout přes telefon nebo email – ale silně doporučujeme využít náš rezervační systém kde si jednoduše zadáte vaše fakturační a platební informace. Je to velmi jednoduché, ale kdybyste si i tak nevěděli rady nebo jste narazili na problém, tak nám zavolat můžete od Po-Pá, 8-18h na tel. 775 30 80 20.

 

Kontejner si můžete pronajmout od 1 měsíce až dlouhodobě.

Ano, dejte nám vědět a rádi Vám připravíme sklad pro stěhováky, pošleme instrukce pro ně jak se dostat k kontejneru a jak ho zamknout kódovým zámkem. Následně zkontrolujeme uzamčení a můžeme změnit kód na bránu i zámek pro Váš klid.

V případě palet Vám také rádi pomůžeme, v areálu je možné dopředu domluvit vysokozdvižný vozík s řidičem za poplatek.

Pokud budete chtít dva nebo více kontejnerů, dejte nám vědět, neboť:

 1. můžeme Vám najít kontejnery vedle sebe
 2. můžeme mít k dispozici větší počet jednotek než vidíte v online portálu
 3. u 3+ kontejnerů Vám rádi nabídneme množstevní slevu

Zavolejte nám nebo napište a budeme se snažit pro Vás najít řešení.

Podívejte se na velikosti, které nabízíme, na stránce Velikosti. Pokud i tak si nejste jistí, tak nám můžete zavolat na 775 30 80 20 a domluvit si s námi schůzku. Ukážeme vám velikosti, které jsou k dispozici a pomůžeme vám vybrat.

Podívejte se na velikosti, které nabízíme, na stránce Velikosti. Pokud i tak si nejste jistí, tak nám můžete zavolat na 775 30 80 20 a domluvit si s námi schůzku. Ukážeme vám velikosti, které jsou k dispozici a pomůžeme vám vybrat.

Samozřejmě můžete, pokud budou takové velikosti volné. Stačí nám dát vědět a pomůžeme Vám.

Při rezervaci si zkuste zvolit jiné datum začátku nájmu (pokud jste flexibilní) a zkusit, zda se požadovaná velikost neuvolní. Také nám můžete nám zavolat od Po-Pá, 8-18h na tel. 775 30 80 20 a můžeme se podívat na řešení.

Ano, kontejner a areál jsou velmi dobře zabezpečeny.

Kontejner, neboli Vaše skladová jednotka, je zabezpečen visacím zámkem, přes který nemá nikdo jiný přístup. Kontejner je dále zabezpečen dveřním alarmem a napojen na pult centrální ochrany.

Areál je zabezpečen bránou, přes kterou mohou vstoupit do areálu pouze klienti Super Storage. Všechny tyto vstupy na dálku moniturujeme. Dále je areál monitorován kamerami 24/7 a rovněž je na místě noční hlídač.

Přístup do vašeho miniskladu máte pouze Vy. Pokud budete chtít, tak můžete dát klíč od zámku a Váš vstupní kód do areálu dalším osobám, kterým důvěřujete, pokud budete chtít aby měli přístup k Vašemu kontejneru. Doporučujeme však nesdílet tyto údaje, neboť při poškození či jiné trestné činnosti zodpovídáte za vaše pozvané osoby Vy.

My přístup dovnitř Vašeho kontejneru nemáme.

Platba probíhá platební kartou (debetní, kreditní) online přes platební bránu online v našem rezervačním systému po rekapitulaci a odsouhlasení Všeobecných obchodních podmínek. Po zvolení platebního cyklu (měsíční, půlroční, roční), se vám na dané bázi budou strhávat platby z karty, a to 4 dny před ukončení tohoto cyklu. Nové platební údaje si můžete nahrát přes náš Klientský portál.

Používáme jednu z největších platebních brán na světe: Stripe, kterou používá mimojiné Booking.com nebo Amazon.com.

V případě některých slevových akcí se platí bankovním převodem. Tato možnost bude brzy možná i kartou.

Ne. Platit můžete jen platební kartou přes tento web nebo v určitých případech bankovním převodem.

Můžete si změnit Vaše fakturační údaje i karetní informace v Klientským portálu. V sekci Klientský profil můžete změnit tyto informace.

Ano, bereme si 1x měsíční zálohu (vratnou kauci) při platbě kartou. Kauce je pro případ poškození, nevyklizení nebo zmeškání platby nájmu.

Pokud je vše v pořádku při předání kontejneru po ukončení nájmu, zálohu vracíme v plné výši.

Sledujte stránku Slevy kde naleznete veškeré informace týkající se aktuálních nabídek.

Slevy jsou časově omezené a mohou se měnit.

Stačí nám napsat 14 dnů před koncem Vašeho fakturační období (např. pokud zaplacený měsíc 13.11 – 12.12. a už nebudete chtít pokračovat, tak nejpozději 14 dnů před 12.12. – tj. dáte nám nejpozději vědět do 29.11.).

Můžete využít tlačítko ukončení nájmu v Klientském portálu, nebo nám zavolat nebo napsat email.

Můžete nám zavolat od Po-Pá, 8-18h na tel. 775 30 80 20 nebo napsat přes kontaktní formulář na stránce kontakt.

Pokud jste si koupili online zámek nebo světlo při rezervaci, budeme Vás kontaktovat přes email nebo SMS.

Můžete si i dodatečně koupit zámek/světlo na místě, zavolejte nám a dáme vědět postup.