Slevy 2023

Aktuální slevy - sleva prodloužena!

Aktuálně nabízíme slevy na určitých velikostech skladů v Super Storage Praha 6 (Řepy) a Praha 7 (Holešovice). Čtěte víc níže!

Akce pro sklady na Praze 6 a 7!!!

2. měsíc zdarma

Tato akce je k dispozici pro určité skladové jednotky v areálech Super Storage Praha 6 Řepy a Super Storage Praha 7 Holešovice. Když si vyberete pronájem s touto akcí, druhý měsíc neplatíte nájem! Při pronájmu online platíte první nájem a kauci, ale druhý měsíc bude už za 0 Kč. Nájem v domluvené výši Vám začne automaticky běžet opět od třetího měsíce a dál.

U pronájmu online Praha 6 (klikněte zde) a Praha 7 (klikněte zde) si vyberte kontejner s akcí: "Akce - 2.měsíc zdarma/2nd month free" a automaticky Vám bude započtena sleva u druhého měsíčního nájmu. Akce je určena pouze pro nové klienty.

Podmínky
Akce platí pouze pro online pronájmy. Platí pouze pro nové klienty, a maximální počet kontejnerů se slevou na klienta je 1.
Akce je platná do 30. listopadu 2023 a platí pouze pro omezený počet kontejnerů.
Datum začátku pronájmu musí začít 10 dnů od rezervace online. Akce končí 30. listopadu 2023 a poslední možný den začátku pronájmu je 10. prosince 2023.
Pokud některá z podmínek není splněna, vyhrazujeme si právo slevu neaplikovat.
Sleva na sklad bude viditelná na faktuře za druhé měsíční skladování u nás.
Sleva platí pouze skladové jednotky označené "Akce - 2.měsíc zdarma/2nd month free" na stránce Pronajmout ihned Praha 6 anebo Pronajmout ihned Praha 7. Sleva nebude vymahatelná u skladů, které nebyli touto akcí označeny a nesplňují výše uvedené podmínky.